KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345154
nr 1434 5154
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Créteil Aòut 08". Signerad, daterad -08, landskap. Olja på pannå, 26x32, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:43:24
27/11 07:19:51
29/11 19:43:22